Beautiful Beach And Copacabana Shopping
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Gelegen in de wijk Zona Sul in Rio de Janeiro, op circa 450 meter afstand van Santa Clara 33, biedt Beautiful Beach And Copacabana Shopping Rio de Janeiro appartement plaats aan maximaal 5 gasten. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het appartement ligt op ongeveer 5 km van het Museu da República en in de nabijheid van het Siqueira Campos metrostation. Christus de Verlosser is afstand ervandaan. Beautiful Beach And Copacabana Shopping appartement ligt op afstand van 2 km tot het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade.
1 badkamer wordt aangeboden aan gasten.
De accommodatie heeft een complete keuken. Dit appartement is slechts 350 meter van BRS 1 Figueiredo Magalhaes bushalte en op circa 10 minuten rijden naar Estação D Pedro II Central treinstation.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Santos Dumont van Beautiful Beach And Copacabana Shopping appartement?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Santos Dumont en Beautiful Beach And Copacabana Shopping appartement. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Beautiful Beach And Copacabana Shopping appartement?
Het dichtstbijzijnde metrostation is Siqueira Campos en het bevindt zich amper 300 meter van Beautiful Beach And Copacabana Shopping appartement. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Beautiful Beach And Copacabana Shopping appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Beautiful Beach And Copacabana Shopping appartement verblijven. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in dit appartement?
Er is zeker een wasmachine aanwezig in dit appartement.